hétfő november 24 , 2014
Text Size

Jegyzetek : 740 Összes letöltés : 90611

Junior IT tanácsadó

Hírek - Versenyek, pályázatok, állások

Az IQSYS Informatikai és Tanácsadó Zrt., teljes körû megoldást szállító informatikai és tanácsadói vállalat, melyben a teljes körûséget az üzleti tanácsadási kompetencia, valamint a vezetõ alkalmazásfejlesztõ és rendszerintegrátor csapat kompetencia biztosítja (www.iqsys.hu) az alábbi pozícióba keres több munkatársat:

(külföldi munkalehetõség, nemzetközi karrier)

Feladatok:

·         Informatikai alkalmazások bevezetésének, rendszerintegrációs projektek tervezése

·         Folyamat- és funkcionális tervezési feladatok támogatás az IT technológiai oldalról

·         Rendszer bevezetési projektekben való részvétel

·         Eltéréselemzés végrehajtása, hiányosságok felfedése az üzleti követelmények, és a meglevõ alkalmazás funkcionalitása között

·         Adattartalom elemzése minõségi megfelelõség biztosítása érdekében, és lehetséges effektivitás növelõ megoldások elemzése

·         Prototípus rendszerek és a bevezetendõ alkalmazás konfigurálásának irányítása

·         Tesztelési feladatok ellátása és ezen folyamatok dokumentálása

·         A rendszer kulcs- és végfelhasználóinak képzési anyagainak kidolgozása, és képzéseinek szervezése

·         Adatkonverziós feladatok és adattisztítás végrehajtása

Elvárások:

·         Felsõfokú informatikai végzettség

·         Rugalmasság külföldi munkavégzés vonatkozásában

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)

·         IT technológiák alapszintû ismerete. Fõleg az Oracle DB, SQL, TCP/IP, Unix alapismeretek

·         Proaktivitás, tanulás és fejlõdés iránti elkötelezettség

·         Precizitás, és a magas színvonalon végzett munkára való törekvés

Elõny:
  • más idegen nyelv ismerete
  • 1-2 éves bank vagy más iparágban szerzett rendszer- tervezési / bevezetési / üzemeltetési tapasztalat
Amit kínálunk:

·         Dinamikus, fiatalos környezet

·         Gyakorlati szemléletû szakmai fejlõdés

·         Folyamatos képzés, tudásbõvítés

·         Teljesítményorientált környezet, gyors karrierlehetõségek

·         Versenyképes juttatások

Kezdés/belépés: 2008. augusztus

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklõdésedet magyar és angol nyelvû önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a következõ címre várom: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javasriptet .

Ivony Anita HR menedzser +36 / 70 / 453 1344

Bejelentkezés

Felhasználók

Összes regisztrált tag: : 9516
Utolsó tag: kegloadam
Ebből online: 0
Ma regisztrált : 0 felhasználó
Héten regisztrált : 0 felhasználó
Hónapban regisztrált : 39 felhasználó

Szavazások

Mi legyen még?